JzM 20166/8/2016

Jedno z posledních vystoupení geniálního muzikanta Radima Hladíka a jeho legendární kapely Blue Effect. Byl to pro nás všechny neskutečný zážitek – děkujeme Radime..

 

 

 

Historických milníků bylo na této akci mnohem více. Úplně naposledy na veřejnosti vystoupila postava Rudy z Ostravy v podání herce a komika Michala Kavalčíka. Vše se náramně oslavilo a Ruda prodal svou  kytaru :-). Díky komikům Milošovi Knorovi a Richardu Nedvědovi bylo ve Slatině opravdu veselo :-).

 

Odpolední část letní akce ve Slatině byla příjemně naladěná pro děti a celé rodiny, u vodní nádrže bylo veselo svěže. V podvečer už jely obě scény na plno. Na taneční scéně se vystřídalo několik DJs, hlavní scénu osvobodili místní recesisté The C.I.P., kteří naposledy vystoupili v plné sestavě všech tří členů. Zábavu do rána řídili skvělí DJs a moderátoři Pavel Cejnar a Roman Pastorek.

Pochopitelně nechyběla oblíbená Taneční scéna, kde se vystřídalo několik skvělých DJs, Relax zóna, koupání a další letní vychytávky kací Jako Za Mlada ve Slatině.

Hláška akce: Majů na nás? Neexistuje :-).